MANO Pixels Mariusz Nowak

Jest firmą świadczącą usługi w zakresie projektowania specjalistycznego grafiki komputerowej.


Wykorzystując zdobytą wiedzę oraz nasze umiejętności projektowania graficznego, jesteśmy w stanie zagwarantować projekty na wysokim poziomie, dostarczając tym samym odpowiednio przygotowane prace stworzone według aktualnie panujących trendów.


Nasza oferta obejmuje usługi z zakresu tworzenia: wizytówek ulotek folderów reklamowych stron www przystosowania stron do RWD szablonów allegro szablonów emailowych stopek graficznych zarzącania stronami administracją stron wizualizacjami firmowymi animacjami projektowaniem 3D Wizualizacjami 3D

data zał. 22.06.2016
nazwa: MANO Pixels
NIP: 551-260-30-00
Numer kontaktowy: 889-724-509
adres: ul. Beskidzka 93, 34-120 Targanice
o mnie
autobiog
Mariusz Nowak
data ur. 08.12.1991
pseudo: czesio
gdzie mnie znajdziesz: Targanice Andrychów Bielsko-Biała
kontakt
telefon: 889-724-509
gg: 4039067
skype liverpool32
e-mail: gdmanowak@gmail.com
odnośniki

Nazywam się Mariusz Nowak i zajmuję się grafiką komputerową. Z zawodu jestem informatykiem.

W lutym 2014 roku ukończyłem studia pierwszego stopnia [inżynierskie] w Bielskiej Wyższej szkole im. Józefa Tyszkiewicza. 4 kwietnia 2014 roku. obroniłem tytuł inżyniera. Kierunek studiów jaki sobie obrałem to informatyka ze specjalizacją Grafika, Projektowanie i Multimedia.

Posiadana wiedza

 

HTML5
 
80%
CSS3
 
60%
PHP
 
35%
JavaScript
 
30%
C++
 
35%
Java
 
35%
3Ds MAX
 
60%
PHOTOSHOP
 
70%
ILLUSTRATOR
 
35%
AFTER EFFECTS
 
40%
INDESIGN
 
25%
UNITY 3D
 
45%
UNREAL ENGINE
 
25%

 

Moje zainteresowania

Moja pasją jest grafika komputerowa i dlatego wybrałem taki a nie inny kierunek studiów. Interesuję mnie również tematyka gier komputerowych oraz różnego rodzaju dyscypliny sportu. Jeżeli chodzi o grafikę komputerową oraz kierunek, w którym staram się na bieżąco rozwijać, to fascynuje mnie grafika trójwymiarowa oraz wszystko co z nią związane. Na blogu postaram się jednak udostępniać i pisać tutoriale dotyczące także innych dziedzin grafiki czy też webmasteringu. W późniejszym czasie może również programowania.

Dlaczego zdecydowałem się na pisanie bloga?

W ten właśnie sposób chcę zachęcić młode osoby oraz wszystkich ludzi, którzy chcą się czegoś nauczyć w dziedzinie grafiki do nieustannego rozwoju. Kiedyś tez byłem początkującym grafikiem, choć teraz nie uważam się za nie wiadomo kogo. Po prostu myślę, że człowiek nie może stać w miejscu, bo wtedy się cofa. Amerykański przedsiębiorca i pisarz Jim Rohn mawiał: „Standardowa edukacja zapewni Ci przeżycie, samokształcenie – fortunę”.

Wiem doskonale na jakie problemy może napotkać się początkujący grafik czy webmaster podczas nauki nowych technik czy możliwości danego oprogramowania, z którego korzysta. Wielokrotnie pytałem obcojęzycznych blogerów o rady i wskazówki.

Pozytywnie zaskoczyło mnie to, że pomimo tego, że byliśmy dla siebie obcy, każdy grafik, do którego zgłosiłem się po pomoc, odpowiadał w możliwie jak najlepszy sposób na postawione przeze mnie pytanie.

Teraz również i ja chcę zrobić coś dla osób zafascynowanych grafiką komputerową bądź też chcących zacząć z nią przygodę. Kto pyta nie błądzi. Sam cały czas staram się dokształcać. W tym miejscu chciałbym też zaznaczyć, że zadawane przez Ciebie Drogi Czytelniku pytania mogą stać się również dla mnie motywacją do dalszej pracy. Zadawaj śmiało pytanie, które Cię nurtuje a także proponuj co chciałbyś zobaczyć na tym blogu czy moim kanale youtube. Czekam na maile – będę starał się w miarę szybko udzielać odpowiedzi.

autobiog
Mariusz Nowak
data ur. 08.12.1991
pseudo: czesio
gdzie mnie znajdziesz: Targanice Andrychów Bielsko-Biała
kontakt
telefon: 889-724-509
gg: 4039067
skype liverpool32
e-mail: gdmanowak@gmail.com
Polub moją strone i fan page
Zacznij mnie śledzić na twitter'ze
Zasubskrybuj mój kanał youtube